Ziggy En De Zootram

Mei 2019
11:00

Bunbury's grote dag

3,0 1 x
Bunbury plant een verrassing voor alle dieren ter gelegenheid van zijn honderdste tramrit. Maar zijn vrienden zijn iets anders van plan...
11:00

De toekan factor

3,0 1 x
Tony wil samen met zijn vrienden optreden op de verjaardag van zijn vader. Maar hij wil zo veel repeteren dat ze te laat aankomen en zijn vader al weg is.
11:00

Keizerin Emilie

3,0 0 x
Juf Emilie wil graag een plant zien die naar haar vernoemd is. Maar wanneer de plant de hele tram overwoekert, moeten Ziggy en zijn vriendjes een plan bedenken om de tram te bevrijden.
11:00

De was van Lionel

4,0 1 x
Wanneer het pak van Lionel vies wordt wil Lionel niet meer naar de zoo. Kunnen Ziggy en zijn vriendjes een oplossing bedenken om toch op tijd bij de zoo te komen?
11:00

De veren van Flora

4,0 1 x
Flora is in de rui en schaamt zich zo dat ze niet meer mee wil naar de zoo. Weten Ziggy en zijn vriendjes haar over te halen?
11:00

Bunbury's mistige dag

4,0 1 x
Bunbury denkt dat hij de roep van een zeldzame blonde beer hoort. Wanneer ze de beer vinden blijkt deze in het nauw te zitten. Kunnen Bunbury en zijn vrienden de beer helpen?
11:00

Amy staat op springen

3,0 1 x
Lionel wil een berg beklimmen, maar wil niet dat Amy meegaat omdat 'pinguïns niet kunnen stuiteren'. Maar wanneer Lionel in de knel komt, moet Amy toch te hulp schieten.
11:00

Tram op hol

3,0 2 x
De pinguïns willen Bunbury verrassen, maar starten per ongeluk de tram. Kunnen Bunbury en zijn vrienden de pinguïns stoppen voor ze de krater verlaten?
12:00

De gevleugelde schim

3,0 0 x
Shackleton wil graag een superheld zijn, maar niemand neemt hem serieus. Wanneer een wieltje van de tram in een rioolbuis verdwijnt is er maar een iemand klein en moedig genoeg om het te gaan halen.
11:00

Jeukt het, Lionel?

4,0 0 x
Het is inspectiedag bij de padvinders, en wanneer Lionel er achter komt dat Shackleton vlooien heeft, is hij niet blij. Maar als de vlooien overspringen op hem blijkt dat iedereen vlooien kan krijgen.
Archief
Telezien maakt gebruik van cookies. Onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op "Akkoord" te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.