Nederland In Beeld

Laatste aflevering
20:58
Nederland In Beeld

Deze keer zijn we in het midden van Nederland. We gaan naar het centrum van Nijmegen vind je muZIEum. Een museum waar je niet alleen kijkt, maar vooral ervaart.

Nederland In Beeld gemist?

Wil je in het vervolg geen aflevering meer missen? Stel gratis een alarm in en ontvang een e-mail als er nieuwe afleveringen zijn. Handig!

Seizoen 3
21:32
We zijn in het zuiden van Nederland en nemen een kijkje midden in de Oosterschelde, in Zeeland, ligt Deltapark Neeltje Jans. Een plek waar natuur, techniek en geschiedenis samenkomen.
21:18
Deze keer zijn we in het westen van Nederland. De Hollandse kaas is wereldberoemd, dus gaan wij naar de kaasmarkt in Alkmaar en brengen een bezoekje aan het Hollands Kaasmuseum.
21:47
Deze keer zijn we in het westen van Nederland. Hier bezoeken we de Kinderdijkse molens, bekend van ansichtkaarten over de gehele wereld. En we nemen een kijkje bij het grootste zoetwatergetijdengebied van Europa: de Biesbosch.
We zijn in het midden van Nederland, in de gezellige Hanzestad Zwolle. Hier bezoeken we Museum de Fundatie, een opvallend museum waar klassieke kunst en moderne architectuur samenkomen in een iconisch gebouw.
We zijn in het zuiden van Nederland en brengen een bezoek aan het Stedelijk Museum Breda, gelegen in de historische binnenstad. Een bijzondere plek waar eeuwen geschiedenis samenkomt met hedendaagse kunst uit de regio.
We zijn in het westen van het land en bezoeken het kunstenaarsdorp Bergen. Hier nemen we een kijkje bij Museum Kranenburgh, waar kunst, natuur en moderne creativiteit samenkomen in een inspirerende omgeving.
We zijn in het midden van het land en brengen een bezoek aan een bijzonder museum in de historische binnenstad van Utrecht: Museum Speelklok. Een plek waar muziek tot leven komt met zelfspelende instrumenten en eeuwenoude klanken.
We bezoeken het Carnavalsmuseum in Oeteldonk. Hier komen we meer te weten over de rijke historie en bijzonderheden van het carnaval.
We bezoeken Diergaarde Blijdorp in Rotterdam. Diergaarde Blijdorp is een van de oudste dierentuinen van Nederland. In 1855 werd in de Rotterdamse binnenstad een tuin ingericht met fazanten en watervogels en deze is uiteindelijk uitgegroeid tot een dierentuin.
Seizoen 2
Deze keer zijn we in het noorden van Nederland. We gaan op bezoek in het hart van het Friese waterleven: het Fries Scheepvaart Museum in Sneek.
Deze keer zijn we in het westen van Nederland. In Den Haag nemen we een kijkje bij een plek waar geschiedenis letterlijk op wielen staat: Het Louwman Museum.
Deze keer zijn we in het midden van Nederland. In Lelystad bezoeken wij een plek waar Nederland zijn maritieme verleden opnieuw tot leven wekt: Batavialand!
We zijn in het zuiden van Nederland en bezoeken dé stad van innovatie en techniek: Eindhoven. We mogen langsgaan in het DAF Museum: de plek waar een Brabants idee uitgroeide tot een wereldmerk.
We zijn in het westen van Nederland en bezoeken de Euromast. Misschien wel een van de meest iconische gebouwen van Nederland met een rijke historie. Met zijn hoogte van 185 meter biedt het een panoramisch uitzicht over het westen van Nederland.
We zijn in het zuiden van Nederland, waar we een kijkje nemen in het Noord-Brabants Museum, gelegen in het historische hart van 's-Hertogenbosch. Dit museum verbindt Brabant met de wereld. Het is een bijzondere plek waar geschiedenis en moderne kunst met elkaar worden samengevoegd.
We zijn in het westen van Nederland en bezoeken de Euromast. Misschien wel een van de meest iconische gebouwen van Nederland met een rijke historie. Met zijn hoogte van 185 meter biedt het een panoramisch uitzicht over westen van Nederland.
Deze keer zijn we in de Hanzestad Deventer aan de IJssel. We brengen een bezoek aan het meest nostalgische musea van ons land: het Speelgoedmuseum! Het museum ligt midden in de historische binnenstad van Deventer en staat vol met speelgoed dat generaties lang kinderen heeft laten lachen, dromen en spelen.
Deze keer zijn we in het noorden van het land en bezoeken de Friese hoofdstad Leeuwarden. Een stad die barst van cultuur en historie en niet te vergeten de start en finish van de Elfstedentocht!
Deze aflevering zijn we in het midden van het land, we bezoeken vandaag het Waterlinie Museum, gevestigd in het indrukwekkende fort bij vechten vlakbij Utrecht. Dit fort is belangrijk onderdeel geweest van de Nieuwe Hollandse Waterlinie.
Archief