Denkend Aan Zwitserland

Denkend Aan Zwitserland is een reportage bij NPO 1. Janny van der Heijden en André van Duin maken, samen met hun hondje Nhaan, een treinreis door Zwitserland. De reis begint in Davos, een plaats bekend om zijn berglucht en het Nederlandse astmacentrum. Hier ontmoeten Janny en André enkele patiënten. Vervolgens reizen ze met een bijzondere trein naar St. Moritz. Onderweg ontdekken ze verschillende aspecten van Zwitserland, waaronder de natuur en cultuur. In St. Moritz wacht Janny een verrassing, waarbij André haar naar een hut leidt die ooit in een Heidi-film werd gebruikt.
Genres: Reportages Reizen
Denkend Aan Zwitserland gemist?
Wil je in het vervolg geen aflevering meer missen? Stel gratis een alarm in en ontvang een e-mail als er nieuwe afleveringen zijn. Handig!
Is dit iets voor jou?

Smerige Zaken
Smerige Zaken is een amusementsprogramma bij SBS 6. Aan de hand van noodkreten en klachten van burgers gaat Rob Geus in Smerige Zaken langs bij openbare gebouwen, bedrijven en gemeentes.

Gestalkt
Gestalkt is een reality show bij SBS 6. In Gestalkt worden gestalkte mensen geholpen door presentator Thijs Zeeman.

Zembla
Zembla is een reportage bij NPO 1. Zembla is een productie van BNNVARA en richt zich al sinds 1995 op onderzoeksjournalistiek.

Floortje Naar Het Einde Van De Wereld
Floortje Naar Het Einde Van De Wereld is een reisprogramma bij NPO 1. Floortje Naar Het Einde Van De Wereld volgt presentatrice Floortje Dessing op reis naar de verste uithoeken van de wereld.

Stegeman Op De Bres
Stegeman Op De Bres is een reportage bij SBS 6. Alberto Stegeman onderzoekt onopgeloste zaken zoals diefstal, oplichting en geweldsdelicten.

Het Roer Om
Het Roer Om is een reality show bij SBS 6. Volgt Britse gezinnen die hun huidige leven achterlaten om een nieuw bestaan op te bouwen in een ander Europees land.