Over De Oceaan

Over De Oceaan is een amusementsprogramma bij RTL 4. Zes BN'ers gaan de uitdaging aan om de Atlantische Oceaan over te zeilen. De deelnemers, waaronder André Dongelmans, Caroline Tensen, Kees Tol, Nicolette Kluijver, Roelof Hemmen en Roxane Knetemann, zijn bijna drie weken lang op elkaar aangewezen terwijl ze een afstand van 5.100 kilometer afleggen. De reis gaat van Las Palmas naar het Caribisch gebied. Zonder contact met het thuisfront, volgboot of bereikbare hulpdiensten, moeten zij navigeren en overleven op zee.
Over De Oceaan gemist?
Wil je in het vervolg geen aflevering meer missen? Stel gratis een alarm in en ontvang een e-mail als er nieuwe afleveringen zijn. Handig!
Is dit iets voor jou?


Tussen Kunst En Kitsch
Tussen Kunst En Kitsch is een amusementsprogramma bij NPO 1. Mensen brengen hun kunstwerken en curiosa mee om deze te laten taxeren door experts.


Reizen Waes
Reizen Waes is een reisprogramma bij NPO 1. Reizen Waes is een bijzonder reisprogramma van Tom Waes.


Van Onschatbare Waarde
Van Onschatbare Waarde is een amusementsprogramma bij NPO 1. In Van Onschatbare Waarde draait het om vier handelaren en een verkoper met een missie.


Bij Andy In De Auto
Bij Andy In De Auto is een amusementsprogramma bij SBS 6. Bekende profvoetballers, BN'ers en artiesten stappen bij ex-profvoetballer Andy van der Meijde in de auto voor een ritje en een goed gesprek.


We Zijn Er Bijna!
We Zijn Er Bijna! is een reisprogramma bij NPO 1. Presentatrice Martine van Os reist mee met een groep Nederlandse toeristen die met hun eigen caravan of camper op vakantie gaan.


Het Mooiste Meisje Van De Klas
Het Mooiste Meisje Van De Klas is een amusementsprogramma bij NPO 1. Het Mooiste Meisje Van De Klas wordt gepresenteerd door Jaap Jongbloed.